Ubb Firma Tanımlayıcı No : 2667269118058

 

Firmamız 2006 yılından bu yana siz müşterilerimize gerek tıbbi malzemeler alanında gerek sarf malzemeler alanında olsun kaliteli güvenilir ve tecrübeden ödün vermeden hizmet ermek için elimizden geleni yapmaktayız. Firmamız yurt içi ve yurt dışı demeden hizmet vermektedir. 

Günümüzün gelişen teknoloji ve artan kalite standartları ile birlikte insan sağlığını doğrudan ilgilendiren teşhis ve tedavi cihazlarının doğru çalışmasının öneminden yola çıkarak kurulan BERİS MEDİKAL medikal cihazların test ve kalibrasyon sistemleri konusunda dünya lideri olan firmaların kalibratörlerini kullanarak, medikal kalibrasyon konusunda eğitimli ve uzman personeliyle sağlık kuruluşlarında bulunan tüm cihazların ulusal ve uluslararası standartlara göre elektriksel güvenlik testlerini ve yoğun bakım ünitesi, ameliyathane ve laboratuvar ağırlıklı cihazların da test ve kalibrasyonlarını yapmaktadır.

Bugün, hastanelerde kliniklerde ve diğer sağlık kurumlarında gerek teşhis gerek tedavi amaçlı kullanılan tıbbi cihazlar son teknoloji ürünü olup bu cihazların seçimi, doğru kullanımı ve en önemlisi kalibrasyonu artık gözardı edilmemesi gereken önemli bir konu haline gelmiştir. Ülkemizde gündemde olan ve sıkça karşılaştığımız kalite, standardizasyon, belgelendirme, test ve ölçüm güvenirliği gibi kavramlar AB standartlarına uyum sağlama, açısından taze kan gibidir.

Günümüzün gelişen dünya dinamiği içerisinde düşünceler, kavramlar hızla değişim süreci içerisine girmektedir. Son yıllarda hizmet sunumunda, yeniden yapılanma anlayışının benimsenmesi ve yetersiz olan sağlık hizmetlerinin önüne geçilmesi kalite kavramının önemini artırmıştır. Hizmet alanlarında beklentiler ve kalite anlayışındaki değişim, kendilerini yarınlara taşımak isteyen kuruluşların müşterilerine beklentilerin ötesinde hizmet vermek ve sürekli olarak iyileştirmek ve gelişen teknolojiyi desteklemekle kalite olgusunun önemini de ortaya çıkarmıştır.

Son derece hassas ve kıymetli olan medikal cihazların test ve kalibrasyonlarını laboratuarımızda yaptığımız gibi, kalibratörlerimizin taşınabilir olması sayesinde cihazlarınızın bulunduğu yerde de bu hizmetleri mobil olarak vermekteyiz. Böylece cihazlarınızın taşınması esnasında oluşabilecek hasar, arıza ve kalibrasyon kaymaları da önlenmektedir.

Ayrıca sağlık kurumlarında halen kullanılan test ve kalibrasyon cihazlarının da kalibrasyonlarının gerçekleştirilmesinde tam teşekküllü hizmet vermekteyiz.
Laboratuarımızda kullanılan test ve kalibrasyon cihazlarının izlenebilirlik zinciri NIST (Amerika),  DKD (Almanya), ve/veya UME (Türkiye)‘ye kadar uzanmakta olup, medikal cihazlarınıza ISO/IEC 17025 standardına uygun olarak verilen test ve kalibrasyon hizmetleri uluslararası izlenebilir ve geçerliliği olan sertifikalar ile belgelendirilmektedir.

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet Vermekten Onur ve Grur Duymaktayız...

Vizyonumuz

 

15 yılı aşkın tecrübemiz medikal alanında verdiğimiz hizmetler ve Beris Medikal olarak geldiğimiz durum firmamızın kalitesini göstermekte.

Misyonumuz

 

Beris Medikal gerek cerrahi gerek tıbbi gerek sarf malzemeler olsun kaliteden ödün vermeden medikal alanında hizmet vermekten onur ve gurur duymaktadır.

 

İletişim

Adres : Rüzgarlı Caddesi İbrahim Müteferrika Sokak Fazilet İş Hanı No:4-321 Ulus /ANKARA
 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +0555 990 2855
  +0312 310 20 49
  +0312 310 20 59